Info o projektu

Lokalita: Bratislava, Slovensko
Investor: HB REAVIS Management spol. s r.o.
Plocha: 45 000 m2

V bratislavské lokalitě Mlynské Nivy zahájila PSJ Concrete betonáž konstrukce pro další etapu projektu TWIN CITY – unikátní Polyfunkční objekt Autobusové stanice Mlynské Nivy s výškovou budovou Nivy Tower.

6 nadzemních pater nabídne nákupní a zábavní centrum, jehož součástí bude i moderní městská tržnice s čerstvými potravinami a sezónní nabídkou.

Stanice Nivy bude v sobě spojovat nadregionální nákupní centrum, maximálně komfortní mezinárodní autobusové nádraží a moderní tržnici v srdci pulzující byznys zóny na hranici historického centra. Tento velkolepý projekt tvoří dvě propojené části: stanice Nivy představuje osmipodlažní objekt, který vyroste na ploše 45 000 m2 a její předpokládaná denní návštěvnost by se měla pohybovat kolem 55 000 osob. Dvě z jejích podlaží jsou umístěna pod povrchem, přičemž spodní podlaží nabídne parkoviště pro 2 150 osobních automobilů. Nad ním vznikne komfortní mezinárodní autobusová stanice, která denně obslouží až 20 000 cestujících.

Střešní park a zahrada

Na atraktivitě komplexu přidá také park na střeše o velikosti zhruba dvou fotbalových hřišť, který bude lákat návštěvníky příjemnou komunitní zahradou a pestrým vybavením pro aktivní odpočinek a sport.

Administrativní objekty

Druhou nepřehlédnutelnou součást záměru tvoří 123 metrů vysoká administrativní budova Nivy Tower, jejíž útroby vytvoří 30 000 m2 pronajímatelných áčkových kanceláří. Mrakodrap má ambice stát se nejvyšší administrativní budovou v Bratislavě.

Mohlo by Vás také zajímat

×
NAPIŠTE NÁM
2000 znaků zbývá