Info o projektu

Lokalita: Bratislava, Slovensko
Investor: Sky Park s.r.o.

Podílíme se na stavbě 1. fáze projektu Sky Park podílí výstavbou železobetonové monolitické konstrukce jedné ze tří 30patrových rezidenčních budov. Ty celkově nabídnou více jak 700 bytů a 1 000 parkovacích míst v podzemních garážích. Přízemí bude patřit obchodům, kavárnám a restauracím. Všechny výškové budovy nesou výrazný rukopis slavné architektky.

Jejich konstrukce má tvar elipsy respektive hranatého polygonu, který se plynule od přízemí rozšiřuje v příčném a podélném směru do středu výšky objektu a následně se stejně zužuje až na střechu.

Společnost PSJ CONCRETE a. s. byla v rámci rozsáhlého multifunkčního komplexu Sky Park v Bratislavě pověřena výstavbou jedné z výškových rezidenčních budov. Multifunkční komplex Sky Park pro investiční skupinu Penta navrhla věhlasná britská architektka a malířka iráckého původu Zaha Hadid se svým ateliérem. Rozprostírá se na území bývalé industriální zóny v těsné blízkosti centra Bratislavy. V lokalitě Čulenova na pozemku s rozlohou přes 5,5 hektarů vyroste ve dvou fázích 6 výškových budov, které obklopí nový městský park o rozloze více než 30 000 m2. Po svém dokončení objekty nabídnou převážně exkluzivní byty, ale i špičkové kanceláře.

Mohlo by Vás také zajímat

×
NAPIŠTE NÁM
2000 znaků zbývá