Obchodně-administrativní BB Centrum patří díky kvalitě vnitřních prostor a uživatelskému komfortu patří FILADELFIE k nejmodernějším administrativním budovám na trhu.

Info o projektu

Lokalita: Praha, Česko
Investor: PSJ, a.s.
Plocha: 4 500 m2

Sedmnáctipodlažní FILADELFIE nabízí kromě kancelářských prostor také bohatou paletu obchodů a služeb na celkové ploše více než 4500 m2.

V nové multifunkční budově vznikl na přání nájemců BB Centra i lidí z blízkého okolí minimarket, drogerie, čistírna a prádelna oděvů, rychlé občerstvení, zlatnictví, obchod s pánskou módou, ale i restaurace, kavárna a další služby.

Stávající nabídka služeb BB Centra bude díky dalším obchodním možnostem ještě rozšířena. V bezprostředním okolí budovy navíc vyroste i rozsáhlý park doplněný vodním prvkem. Díky další zeleni bude BB Centrum typickou ukázkou moderní kancelářské polyfunkční architektury, která zohledňuje i volný čas. Park přinese BB Centru nejen nezbytnou zeleň, ale i celou řadu atrakcí a prvků pro aktivní trávení volného času.

Generálním dodavatelem stavby je společnost PSJ, a.s., za architektonickým konceptem stojí architektonická kancelář DaM spol. s r. o., investorem projektu je společnost PASSERINVEST GROUP, a. s., výstavbu financuje UniCredit Bank.

×
NAPIŠTE NÁM
2000 znaků zbývá