O společnosti PSJ Concrete a. s.

Holdingové uskupení PSJ přistoupilo ke svému rozšíření a posílení, když od 1. ledna 2018 zahájila svoji činnost sesterská firma PSJ Concrete, a.s. Reagovalo tak na výrazný prorůstový potenciál ve stále více žádané realizaci železobetonových konstrukcí, na něž je nová společnost výhradně zaměřena. PSJ Concrete vyrostla transformací specializovaného střediska PSJ, které patřilo do Divize Specializace.

Jednu z nejvýraznější stavebních specializací akciové společnosti PSJ představuje realizace železobetonových monolitických konstrukcí. Prostřednictvím specializované firmy PSJ Concrete zajišťuje konstrukce administrativních budov, polyfunkčních center a bytových komplexů. Zakázky realizuje po celém Česku a Slovensku, ojediněle i v zahraničí. Roční obrat střediska se stabilně pohybuje od půl miliardy do miliardy korun.

Růst střediska železobetonových monolitických konstrukcí PSJ nešlo v uplynulých letech přehlédnout. Získávalo stále výraznější procento trhu, zařadilo se mezi tři nejsilnější české realizátory a provádělo ty nejprestižnější zakázky. A to jak pro největší developery, tak i v rámci dodávek pro PSJ. Stačí připomenout pražské stavby FILADELFIE, Main Point Karlin, Florentinum, Aviatica, River Gardens, Metronom Business Center, V TOWER, v Hradci Králové nákupní komplex Aupark, v Brně budovy AZ TOWER a Dorn a v Bratislavě objekty Twin City a Westend Plaza.

Za rok 2017 obrat specializovaného střediska přesáhl 700 milionů korun. Pro rok 2018 lze reálně předpokládat, že se obrat PSJ Concrete bude pohybovat kolem jedné miliardy korun a bude generován jak na českém, tak i slovenském trhu. Firma disponuje stovkou kmenových zaměstnanců.

×
NAPIŠTE NÁM
2000 znaků zbývá