Novinky

Zajímá vás, co se děje ve společnosti PSJ CONCRETE a. s.? Přečtěte si následující aktuality z prostředí naší firmy.

Sky Park Bratislava

Westend Plaza, Twin City a Sky Park. To je výčet nepřehlédnutelných developerských projektů, které nyní mění tvář Bratislavy a na nichž se podílí akciová společnost PSJ Concrete. V rámci rozsáhlého multifunkčního komplexu Sky Park byla sesterská firma PSJ pověřena výstavbou jedné z výškových rezidenčních budov, jejíž konstrukce už vyšplhala do 10. nadzemního podlaží.

Rezidence Waltrovka

Aviatica a Walter. Dvě významné součásti rozsáhlého developerského projektu společnosti Penta Real Estate na území bývalé továrny Walter Motors v pražských Jinonicích. A také dvě budovy, na jejichž zrodu či obnově se podílely výrobní kapacity PSJ. Od července loňského roku se do tohoto výčtu řadí třetí projekt – Rezidence Waltrovka.

stanice Niva Bratislava

PSJ Concrete v bratislavské lokalitě Mlynské Nivy dokončila skelet moderní administrativní budovy Twin City Tower. Zároveň však v jeho sousedství pro developerskou skupinu HB REAVIS zahájila betonáž konstrukce pro další etapu projektu TWIN CITY – unikátní Polyfunkční objekt Autobusové stanice Mlynské Nivy s výškovou budovou Nivy Tower.

Twin City Tower Bratislava

Společnost PSJ Concrete završila výstavbu skeletu moderní administrativní výškové budovy Twin City Tower, která se zařadí mezi dominanty slovenského hlavního města. Železobetonová monolitická konstrukce, která byla realizována v bratislavské lokalitě Mlynské Nivy pro developerskou skupinu HB REAVIS, dosáhla nejvyššího bodu na konci ledna 2018.

V TOWER Praha

Na Pankrácké pláni v závěru listopadu dospěla ke kolaudaci další nepřehlédnutelná stavba, která se zařadí mezi nejvýznamnější zakázky bohaté historie PSJ. Během dvou let stavebních prací zde vyrostly dvě věže 104 metrů vysoké budovy V TOWER, Prague. Investorem nejvyššího ryze bytového domu v Česku je lucemburská investiční skupina Aceur Investment, přičemž developerské řízení projektu zajišťuje společnost PSJ INVEST.

vzniká firma PSJ Concrete

Holdingové uskupení PSJ přistoupilo ke svému rozšíření a posílení, když od 1. ledna 2018 zahájí svoji činnost sesterská firma PSJ Concrete, a.s. Reaguje tak na výrazný prorůstový potenciál ve stále více žádané realizaci železobetonových konstrukcí, na něž bude nová společnost výhradně zaměřena. PSJ Concrete vyroste transformací stávajícího specializovaného střediska PSJ, které patřilo do Divize Specializace.

Twin City Tower Bratislava

Středisko železobetonových monolitických konstrukcí PSJ vstupuje do závěrečné fáze výstavby skeletu moderní administrativní výškové budovy komplexu TWIN CITY, která se zařadí mezi dominanty slovenského hlavního města. V bratislavské lokalitě Mlynské Nivy pro developerskou skupinu HB REAVIS zároveň zahajuje betonáž konstrukce pro další etapu tohoto významného projektu.

WESTEND PLAZA

Společnost PSJ Hydrotranzit ve spolupráci se střediskem monolitických konstrukcí PSJ už takřka rok zajišťuje hlavní stavební část další etapy administrativního komplexu WESTEND na bratislavské křižovatce Patronka – výstavbu polyfunkčního objektu PLAZZA. Investorem tohoto záměru je firma Westend Crossing, která je součástí skupiny J&T Real Estate.

V TOWER

Rok se s rokem sešel a železobetonová monolitická konstrukce obou věží 104 metrů vysoké budovy V TOWER dosáhla nevyššího bodu. Na začátku prosince završili pracovníci specializovaného střediska PSJ hrubou stavbu nejvyššího čistě bytového domu v Česku. Akciová společnost PSJ je též od července pověřena generální dodávkou tohoto prestižního díla. Investorem je lucemburská investiční skupina Aceur Investment, přičemž úkoly developera zajišťuje společnost PSJ INVEST.

V TOWER

Na pankrácké pláni roste další nepřehlédnutelná dominanta. Pod rukama pracovníků PSJ už do 17. patra vyšplhala železobetonová monolitická konstrukce obou věží 104 metrů vysoké budovy V TOWER. Nejvyšší čistě bytový dům v Česku vzniká na pankrácké pláni v Praze v sousedství budov City Empiria a City Tower. Investorem je lucemburská investiční skupina Aceur Investment, přičemž úkoly developera zajišťuje společnost PSJ INVEST.

Aupark Hradec Králové

Specializované středisko PSJ završilo v centru Hradce Králové stavbu rozsáhlé železobetonové monolitické konstrukce obchodního centra Aupark a navazujícího pětipodlažního parkovacího domu. Zakázka pro developerskou skupinu HB Reavis, která si vyžádala 280 milionů korun, byla dokončena v polovině června.

V TOWER

V prosinci specializované středisko konstrukcí PSJ zahájilo práce na horní stavbě železobetonové monolitické konstrukce 104 metrů vysoké budovy V TOWER. Nejvyšší čistě bytový dům v Česku roste na pankrácké pláni v Praze v sousedství budov City Empiria a City Tower. Investorem je lucemburská investiční skupina Aceur Investment, přičemž úkoly developera zajišťuje společnost PSJ INVEST. Autorem jedinečné stavby je architekt Radan Hubička.

×
NAPIŠTE NÁM
2000 znaků zbývá